Струнний квінтет Vołosi (Польща) в Одесі

теґи: Vołosi, Польський інститут у Києві, агенція подій “АРТПОЛЕ”
Початок: 5.03.2013 20:00
Місце: Ресторан-клуб «Бернардацци»
Адреса: Одеса, вул. Буніна, 15
Предмет події: Vołosi Кількість відвідувачів: 1

afisha_volosi-A3_odes

Гурт Vołosi з Польщі — безумовно нове явище на європейській world music сцені. Vołosi виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям мі жнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.  

Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.   

Вартість квитків 60-100 грн у передпродажу, 80-120 грн у день концерту.  

Офіційний сайт гурту: www.volosiband.com  

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у Вінниці. Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.  

Приймає готель "Дерибас". 

Інформаційні партнери: Книгарня «Є», канали ТВі, УТВ, Тенет TV, журнали «Експерт», «Країна», HeadHunter, мережа Egoїсти, радіо FМ1, видання "Культурометр". 

 

На події були

Всі
Я був там