Струнний квінтет Vołosi (Польща) у Тернополі

теґи: Vołosi, Польський інститут у Києві, агенція подій “АРТПОЛЕ”
Початок: 2.03.2013 19:00
Місце: Кінотеатр "Перемога"
Адреса: Тернопіль, бульв. Шевченка, 27
Предмет події: Кількість відвідувачів: 1

2

Гурт Vołosi з Польщі — безумовно нове явище на європейській world music сцені. Vołosi виникли два роки тому на перетині музичних світів і традицій. Частина гурту — класичні музиканти з Академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), які, мріючи про імпровізацію, були зачаровані народною музикою з її життєствердною красою та спонтанністю. Інша частина — мешканці гір гуралі, що грають так, ніби походять з Нового Орлеану часів зародження джазу. За два роки Vołosi встигли підкорити Німеччину, Грузію, відзначилися на найбільших фестивальних майданчиках Польщі. Гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, і на початку весни вдруге завітає до України.  

Поява Vołosi саме на початку весни є невипадковою і знаково доречною, адже їхня музика — наче перший порив березневого вітру, від якого прокидаються дерева, ламається крига, а річки виходять з берегів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з класичною вишуканістю. Віолончель, контрабас і скрипки у руках цих натхненних віртуозів народжують музику, в якій звучить щось надзвичайно близьке і в той же час зовсім незвичне, невідоме, невловиме.   

Вартість квитків — вартість квитків 30–40 грн.   

Офіційний сайт гурту: www.volosiband.com  

Тур відбувається за підтримки Польського Інституту в Києві та Генерального Консульства Республіки Польща в Україні у Вінниці.  

Генеральний партнер проекту: Перша приватна броварня.  

 

На події були

Всі
Я був там